Svět se změnil. Nejen ten průmyslový. Trendy, které jsme si nastavili na předchozích ročnících konference Trendy v robotizaci, zkráceně ROBOTY, dostávají nový rozměr. Průmyslový robot jako pomocník konkrurenceschopného podniku již není výsadou těch největších. Své opodstatnění ukázaly roboty v plné síle a jejich nasazování se narozdíl od celé planety tak úplně nezastavilo. Jaká budoucnost je čeká? To se pokusí odhalit naše tradiční konference již 1. až 3. února 2022 v Brně. A co čeká konferenci samotnou?

Zatímco při ročníku 2021 jsme se museli smířit s plně virtuálním zážitkem, věříme, že ročník 2022 přinese jiný, trochu hybridní zážitek. Pojďme společně zažít znovu to, co jsme si oblíbili a přidat něco navch! 

Zatímco tradiční konference se vrátí ke svým kořenům a hotel AVANTI znovu přivítá ve dnech 2. a 3. února 2022 hlavní konferenční program, který se dá společně nazvat jako to nejlepší z tuzemské robotické praxe. Ať už jde o informacemi nabitý hlavní přednáškový sál, doprovodné robotické expozice, workshopové sekci či neformální networking u cimbálu, to vše tvoří konferenční značku Roboty již dlouhé roky. Je čas na ně vzpomenout a načerpat při nich další robotickou inspiraci pro výrobu. Normál do jeho nové podoby pak připomene pár kamer v sále, které nově umožní akci sledovat i v on-line podobě, nebo si připomenout vybrané přednášky ze záznamu.

Pravý nový normál představuje letošní bonusový program a VIP networkingová příležitost, která konferenci zahájí již 1. února 2022. Probíhat bude z nejmodernějšího studia pro on-line konference v Brně za fyzické účasti nejen řečníků, ale také třeba té vaší. Stačí zvolit správný druh vstupenky. 

V programu prvního dne zazní zejména strategický pohled na robotizaci včetně pohledu optikou makroekonomických a jiných společenských vlivů. Připraví tak vhodně úrodnou půdu pro diskuzi, která začne v rámci VIP networkingu a přesune se i do hlavní programové skladby konference. I když se nebudete moci zúčastnit prvního dne osobně, díky formátu bude první den dostupný odkudkoliv pro každého registrovaného účastníka libovolného dne.

Všichni zájemci o konferenci se mohou zúčastnit celé programové skladby, nebo si vybrat účast jen na částech dle vlastního zájmu. Všechny možnosti jsou rozepsány v registračním formuláři 

program min

Copyright © 2021 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top