Konference Trendy v robotizaci, zkráceně ROBOTY, kterou zahájíme rok 2021 se odehraje opět v Brně, i když u toho nebudou diváci. Situace nám nedovolí klasiku, ale tohle téma si zaslouží mít hlas i tak. Osmý ročník konference představí opět řadu novinek bohatého programu. I když jen virtuálně. Kromě ukázky novinek z oblasti robotiky se budeme v rámci odborné sekce věnovat také otázkám zavádění robotů, vlivu na zaměstnanost, či reálným aplikacím ve výrobních provozech. Na konferenci uvítáme odborníky z nezávislých institucí, analytiky i zástupce výrobních provozů.

Připraveny budou navíc v obou programových dnech také zvláštní workshopy a odborné diskuze. Letošní program bude rozdělen do dvou úrovní. Tradiční konference proběhne ve dnech 26. a 27. ledna 2021. Závěrečný den, tedy 28. ledna 2021 nabídne ukázku robotiky široké veřejnosti ve formě konferenčního programu, workshopů, výstavy, B2B setkání a dalších specialit. Každý si tak bude moci nastavit svůj požadavek návštěvy dle svého uvážení. A to vše zvládnete od svých obrazovek.

Protože jsme se rozhodli osmý ročník tradiční konference opět pojmout hodně odborně a obohatit právě odborná témata, diskuze a zařazujeme případové studie, reagujeme tak na požadavky účastníků z loňského roku. Oslovujeme odborné přednášející a zajímavé osobnosti z oblasti průmyslu v České republice. Z tohoto důvodu je však účast na konferenci v tomto roce opět zpoplatněna. 

Cena se bude odvíjet podle toho, zda se budete účastnit mezinárodní konference nebo až otevřeného robotického dne. 

NOVINKA: ON-LINE bonus v roce 2020 květen-podzim. Zjistit více>>


Témata konferenčního ročníku 2021 lze shrnout následujícími body:

1. a 2. den (26. a 27. ledna 2021): Strategie robotizace a odborné diskusní setkání
Hlavní program akce zpoplatněn: 2 500 Kč

Po úspěchu loňského ročníku pokračujeme opět ve velkém stylu s předními českými a zahraničními řečníky, kteří zasadí robotizaci do širšího kontextu průmyslové výroby. Vstupní akce bude zaměřena více na manažerský a strategický přístup. Připraveny jsou delší vstupy a rozsáhlejší diskusní panely s neoukanými řečníky.

- Současné trendy v robotizaci a přidružené automatizaci + diskuzní panel

- Robotické projekty a příklady implementací ve výrobních podnicích

- Robot a člověk 

- Budoucnost průmyslové robotizace


3. den (28. ledna 2021) Robotizace a automatizace v praxi + bohatá worshopová část
Otevřený robotický den: zdarma

- Novinky v oblasti robotizace v ČR a SR

- Nasazení robotů v současných průmyslových provozech

- Kooperativní robotika a bezpečnost při aplikaci robotů

- Systémová integrace, řídicí systémy, programování, strojové vidění a jiné komponenty

- Výstava a workshopy, B2B virtuální setkání


Všichni zájemci o konferenci se mohou zúčastnit celé programové skladby, nebo si vybrat účast jen na částech dle vlastního zájmu. Všechny možnosti jsou rozepsány v registračním formuláři

 

program min

Copyright © 2021 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top